0
0

Sąlygos ir terminai

INSERV.LT PIRKIMO SĄLYGOS

Siekiant išvengti bereikalingo vilkinimo ir nesutarimų sudarant pirkimo-pardavimo sutartį, prašome susipažinti su svarbiausiomis SIA „MIG Baltic“, reg. Nr.40103258378 (toliau - INSERV.LT) prekių įsigijimo sąlygomis.

1. Kadangi INSERV.LT el.parduotuvės prekės parduodamos per internetinę parduotuvę, vadovaujantis Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo (PTAL) 10 straipsniu, tokiu atveju sudaroma nuotolinė sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo.

2. INSERV.LT nurodytos visų prekių kainos, su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) 21%. Prekių pristatymo paslaugos kaina, į nurodytą prekės kainą, neįskaičiuota.

3. Už užsakytą prekę ir pasirinktą pristatymo paslaugą galite atsiskaityti apmokėję išankstinę sąskaitą banko pavedimu arba per el.baninkininkystę, arba atsiimant prekę INSERV.LT parduotuvėje Ulmana park 2, Marupe, Latvia, mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais.

4. Pateikiant užsakymą , užsakovui būtina nurodyti savo elektroninio pašto adresą ir telefono numerį, kad Jūs kaip klientas, galėtumėte gauti instrukcijas, sąskaitą faktūrą, informaciją apie siuntą, bei būtinus dokumentus.

5. Užsakant prekę siūlome rinktis du prekės gavimo būdus: ekonominį pristatymą, kai užsakyta prekė gaunama į OMNIVA paštomatą, arba komfortiškajį pristatymą, kai Jūsų pasirinkta kurjerių kompanija pristato užsakytą prekę jums nurodytu adresu. Visais atvejais prekės pristatymo laikas nurodomas ir/arba derinamas vykdant užsakymą.

6. Užsakyta prekę privalote gauti per 2-3 darbo dienas nuo to momento, kai INSERV.LT paskelbė Jums, kad užsakymas paruoštas išsiuntimui /atsiėmimui.

7. Prieš naudodami įsigytą prekę, atidžiai perskaitykite prekės naudojimo instrukciją ir naudokite prekę tik pagal gamintojo instrukcijas, pagal prekės savybes ir paskirtį.

8. Jei apsvarstėte ir nusprendėte atsisakyti pirkimo, Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo (VPT) ir ministrų kabineto norminių aktų Nr.255 „Nuotolinių sutarčių nuostatos“ (MK reglamentas Nr. 255 ) numato, kad pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų atsisakyti sutarties ir grąžinti pardavėjui internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę. VPĮ 12 straipsnio 6 dalyje nustatyta, kad nuotolinės sutarties atveju „vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugos palaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu“. Rekomenduojame pasilikti originalią prekės pakuotę, kad pasinaudojant atsisakymo /grąžinimo teise pagal Nuotolinės sutarties nuostatas prekė nebūtų išoriškai ar mechaniškai pažeista. INSERV.LT pasilieka teisę atsisakyti priimti sugadintą, panaudotą, pažeistą, arba ne visos komplektacijos prekę. Norėdami susitarti dėl kokybiškos, tačiau Jums netinkamos prekės grąžinimo, užpildykite grąžinimo formą ir susisiekite su mumis el.paštu: info@inserv.lt nurodant užsakymo numerį ir datą. Grąžinant kokybiškas prekes, visas prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidas padengia užsakovas. SIA "MIG Baltic" įsipareigoja sugrąžinti Jums pinigus už grąžintą prekę/es, kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Jūsų raštiško atsisakymo išsiuntimo dienos.

9. Gauti skundai dėl prekių kokybės yra sprendžiami vadovaujantis Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo (PTAL) normomis, vadovaujantis ministrų kabineto norminiais nuostatais Nr.631. „Tvarkos Kreiptis ir nagrinėti Vartotojo pretenziją dėl Sutarties nuostatų neatitinkančių prekių ar paslaugų“ (MK reglamentas Nr. 631).

10. Primename, kad PTAL nuostatos netaikomos tais atvejais, kai prekę perka juridiniai asmenys.

11. Rinkodaros veikla:

11.1. INSERV.LT gali laisvai inicijuoti įvairias rinkodaros veiklas, įskaitant ir lojalumo programas.

11.2. Skiltyje „Teirautis dėl prieinamumo“ sutikdamas su Naudojimosi sąlygomis, klientas gali savanoriškai prisiregistruoti gauti naujienas el. paštu iš INSERV.LT.

12. Jei norite atsisakyti naujienų gavimo el. paštu, atsiųskite el. laišką su tekstu „Noriu atsisakyti INSERV.LT naujienų ir specialių pasiūlymų gavimo“ – adresu info@inserv.lt; sistemos pakeitimai įvyksta per 24 valandas.

13. Jeigu esate registruotas INSERV.LT vartotojas, bet dėl kažkokių priežasčių norite ištrinti savo anketą, rašykite info@inserv.lt.

14. Internetinė parduotuvė INSERV.LT pasilieka teisę neaptarnauti kliento ir neįvykdyti užsakymo, jei internetinės parduotuvės atstovams nepavyksta susisiekti su klientu jo telefono numeriu ar el.paštu.

15. Apmokėjimas:

15.1. Už prekes ir paslaugas galima atsiskaityti eurais.

15.2. Didžiausia užsakymo suma yra 10 000 €.

15.3. Pasirinkus mokėti už užsakymą banko mokėjimo kortele, ar pavedimu, prieš mokėdami įsitikinkite, kad Jūsų banko kortelės nustatyti dienos mokėjimo ar pavedimo limitai leidžia tai atlikti. (Pastaba: darydami pavedimą iš Šiaulių banko sąskaitos, įsitikinkite ar mokėjimas vėliau nebuvo atmestas, jei taip - kreipkitės į šį banką)

15.4. Apmokėti užsakymą galima iš karto internetu naudojant VISA ir MASTER CARD. Mokėjimas saugus, Jūsų duomenys apsaugoti SSL sertifikatu. 

15.4. Atsiskaityti už prekes ir paslaugas internetinėje parduotuvėje, galima banko pavedimu gavus sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytu el.pašto adresu.  (Pastaba: darydami pavedimą iš Šiaulių banko sąskaitos, įsitikinkite ar mokėjimas vėliau nebuvo atmestas, jei taip - kreipkitės į šį banką)

16. INSERV.LT įvestų duomenų naudojimas ir konfidencialumas.

16.1. INSERV.LT informuoja, kad nurodydami savo elektroninio pašto adresą sutinkate, kad jis būtų įtrauktas į duomenų bazę ir į jį būtų siunčiamas pranešimas/priminimas apie Jūsų užsakymus, taip pat pradėtus, bet neįvykdytus užsakymus, bei informacija apie Jūsų prekių pristatymą.

16.2. Naudodamiesi svetaine www.inserv.lt sutinkate, kad INSERV.LT ar bet kuri trečioji šalis, veikianti INSERV.LT vardu, rinktų ir saugotų duomenis, kurie leidžia statistiškai sekti ir kaupti:

16.2.1. bendras apsilankymų svetainėse skaičius,

16.2.2. kiekvienos konkrečios svetainės lankytojų skaičius,

16.2.3. lankytojų IPT domenų vardai,

16.2.4. IP adresai,

16.2.5. kitus duomenis, kurie renkami sistemos administravimo tikslais, taip pat siekiant kontroliuoti naudojimąsi INSERV.LT ir organizuoti jo tobulinimą.

16.3. SIA „MIG Baltic“ turi teisę svetainėje www.inserv.lt surinktus ir saugomus duomenis informaciniais, teisiniais, statistiniais, verslo valdymo tikslais perduoti ir kitoms mums paslaugas teikiančioms įmonėms, tik tiek, kiek tai susiję su sklandžiu jūsų užsakymų vydymu. DUOMENYS, LEIDŽIANTYS NUSTATYTI ASMENS TAPATYBĘ, ŠIAME PROCESE NĖRA ATSKLEIDŽIAMI IR NEPERDUODAMI TREČIOSIOMS ŠALIMS.

16.4. INSERV.LT nesieja vartotojo IP adreso ir elektroninio pašto adreso su duomenimis, leidžiančiais identifikuoti šį vartotoją. Tai reiškia, kad kiekvieno vartotojo sesija bus registruojama, tačiau svetainės vartotojas išliks anonimiškas.

16.5. Visa svetainėje www.inserv.lt siunčiama ar įvesta medžiaga tampa INSERV.LT nuosavybe, kurią SIA „MIG Baltic“, kaip svetainės www.inserv.lt savininkas, turi teisę naudoti savo tikslams, išskyrus asmeninius duomenis. 

16.6. Atkreipiame dėmesį, kad nurodydami savo elektroninio pašto adresą arba siųsdami bet kokią informaciją į svetainę www.inserv.lt, sutinkate, kad INSERV.LT turi teisę naudoti šiuos duomenis tik aukščiau nurodytais tikslais.

17. DUOMENŲ SAUGUMAS

INSERV.LT užtikrina klientų duomenų apsaugą INSERV.LT internetinei parduotuvei pagal Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus. INSERV.LT tvarko Asmens duomenis pagal vadovaudamiesi taikomais teisės aktais, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (2016/679) bei taikomus Lietuvos nacionalinius duomenų apsaugos teisės aktus. INSERV.LT ėmėsi visų būtinų duomenų apsaugos priemonių, kad užtikrintų asmens duomenų saugumą ir užkirstų kelią nepagrįstam jų naudojimui, taip pat patekimui į trečiųjų šalių žinią.

17.1. Informacija apie klientus, gauta per INSERV.LT svetainę, tvarkoma pagal duomenų rinkimo tikslą. Gauta informacija naudojama tam, kad būtų galima pateikti klientui jo prašomą informaciją, taip pat būtų galima teikti tokias paslaugas kaip prekių pristatymas, pirkėjo identifikavimas ir kt.

17.2. Vykdant svetainės kokybės kontrolę, tvarkoma ši informacija apie INSERV.LT svetainės lankytojus:

• Aplankyti vidiniai puslapiai ir sekcijos

• Laikas, praleistas svetainėje INSERV.LT

17.3. Klientas turi teisę reikalauti, kad jo turimi duomenys būtų papildyti, ištaisyti, ištrinti, o taip pat turi teisę reikalauti nutraukti duomenų tvarkymą, jeigu kliento duomenys yra pasenę, neišsamūs arba nebūtini pirminiam rinkimo tikslui. Tokį informacijos prašymą prašome siųsti nurodytu elektroninio pašto adresu info@inserv.lt. Pirkėjas, pateikęs raštišką prašymą, turi teisę paprašyti ir gauti įmonės duomenų apsaugos ir privatumo politikos deklaraciją, bei gauti šią informaciją:

• Kokiu tikslu renkami klientų duomenys?

• Informacija, ar duomenys tvarkomi automatiškai, ar fizinio asmens?

• Kiek laiko bus saugomi kliento duomenys?

• Kada paskutinį kartą buvo atnaujinti kliento duomenys?

17.4. Visos teisės saugomos. Bet kokios inserv.lt informacijos kopijavimas, atkūrimas ir platinimas, be raštiško leidimo yra griežtai draudžiamas.