0
0

Apie mus

  INSERV_LT_LOGO_TAISNSTURIS LOGO   

INSERV.LT startavo Lietuvoje, kaip sekantis Baltijos šalių, INSERV elektroninės prekybos projekto, plėtros etapas.

Istoriškai, INSERV projektas, buvo sukurtas pardavinėti, geriausiai rinkoje žinomų prekinių ženklų įrankius ir sodo techniką bei įrangą. Šiuo metu INSERV vysto ir plėtoja kategorijų, susijusių su namų ūkiu, automobiliais, kelionėmis ir buities prekių asortimentą.

Mūsų vizija:

yra teikti aukštus elektroninės prekybos standartus kiekvienam klientui ir sukurti mūsų prekinio ženklo – INSERV – patikimumą.

Mūsų tikslas:  

būti pripažintiems mūsų klientų kaip prieinamiausi, greičiausi ir patikimiausi elektroninės prekybos partneriai. Baltijos šalyje, esame gerbiami dėl aukštų įvertinimų iš klientų, nuopelnų sulaukėme sąžiningai ir kruopščiai dirbdami, - Latvijoje jau 8 metus, Estijoje 2 metus.

Mūsų atstovaujami prekių ženklai, yra labiausiai atpažįstami savo kategorijose. Mes analizuojame rinkos poreikius ir bandome nuspėti klientų sprendimus, sandėliuodami populiariausius produktus, kad galėtume pradėti pristatymą Jums akimirksniu.

Jei turėtume įvardyti tik vieną žodį, apibūdinantį mūsų pasididžiavimą savo įmone, tai būtų greitis. Manome, kad šiais laikais tai yra vienas iš svarbiausių atributų norint tapti įvertintais ir turėti lojalius klientus ilgus metus.

Siūlome malonią pirkimo patirtį ir stengiamės, kad tai būtų funkcionalu ir paprasta. Išbandykite!

  INSERV-LV-IKONAS