0
0

MAKITA

Makita logo

Makita 

 

MAKITA įrankiai – daugiau nei 100 metų patirtis! 

Šiandien MAKITA yra viena didžiausių elektrinių ir akumuliatorinių įrankių gamintojų Pasaulyje, gaminanti daugiau nei 350 rūšių įrankių ir daugiau nei 4500 priedų. Turinti centrinį biurą Japonijoje, MAKITA apima 8-ias pramonės įmones, iš kurių trys yra įsikūrusios Europoje: Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir Rumunijoje.

Baltijos šalių rinkoje MAKITA įrankiai pelnė populiarumą ir yra pripažinti kaip patogūs ir kokybiški, puikiai tinkantys bet kokiam darbui – tiek profesionalams, tiek kasdieniam naudojimui. Jau visą šimtmetį MAKITA investuoja į produktų plėtrą ir kokybę. Tai sustiprino MAKITA, kaip vienos pirmaujančių pasaulyje profesionalių įrankių gamintojos, pozicijas ir sudarė sąlygas INSERV kaip atstovams, tapti vienu iš greičiausiai augančių profesionalių įrankių tiekėjų, Baltijos šalių regione. 

MAKITA siūlo viską, ko jums reikia. 

Kiekvienam meistrui reikia gręžimo, tvirtinimo, metalo ir medžio apdirbimo įrankių bei priedų. INSERV.LT rasite netik tai, bet taip pat ir prekių darbo saugai bei patogumui - įvairūs šviestuvų, striukių su įmontuota šildymo funkcija bei krepšių įrankiams ar priedams neštis, ar patogiai dirbti su diržų pritvirtinimais. MAKITA yra patyrusi įmonė ir žino, ko reikia, kad darbas būtų atliktas kokybiškai ir patogiai. 

makita   makita  makita