0
0

DEWALT

Dewalt zīmols

dewalt  

DEWALT Industrial Tool Company (sutrumpinta kaip DᴇWALT) yra amerikiečių pasaulinė elektrinių, akumuliatorinių ir rankinių įrankių gamintoja statybos, gamybos ir medienos apdirbimo pramonei, taip pat namų amatininkams.

„DeWalt“ yra „Black & Decker’’ bei „Stanley Black & Decker“ dukterinės įmonės, registruotasis prekės ženklas. Įmonė nuolat plečiasi, įsigydama žinomiausius pasaulinius prekinius ženklus, kompanijas bei gamyklas, ir tikėtina netrukus taps vienu didžiausiu pasaulio technikos gamybos koncernų. 

DEWALT įrankiai gaminami siekiant užtikrinti aukščiausią našumą ir patikimumą savo segmente, neatsiliekant nuo naujausių tendencijų. DEWALT siūlo profesionalius produktus, kad darbas būtų atliktas greitai ir efektyviai ir tik pagal aukščiausius standartus. 

Per 100 metų (įkurta 1923m)  DeWALT prekės ženklas sukūrė išskirtinę dizaino ir inžinerijos reputaciją, siūlydamas vieną iš plačiausių akumuliatorinių ir elektrinių įrankių bei sodo įrankių profesionalams ir mėgėjams. 

1923 m. Ramondas DeWaltas išrado savo pirmąjį radialinį rankinį pjūklą, kuris iškarto nustatė prekės ženklo kokybės, greičio, tikslumo ir įrankių tobulumo standartus. 

Šiandien DeWALT įrankiai yra šių standartų viršūnėje, o jų būdingos juodos ir geltonos spalvos žymi visus įrankius kaip aukščiausios kokybės. 

 dewalt 

DEWALT įrankiai pelnė pasitikėjimą ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Nepriklausomai nuo patirties, reikalavimų ar darbo sudėtingumo, DEWALT asortimente visada rasite tinkamiausius įrankius.