0
0

Apie mus

  inserv.lt  

 

INSERV.LT tai nuolat auganti internetinė parduotuvė, kuri šiuo metu sparčiai plėtojama elektroninės prekybos srityje, visose Baltijos šalyse. Nuo 2023 metų vasario mes pradėjome veiklą Lietuvos rinkoje ir nuo to laiko klientus aptarnaujame naudodami INSERV.LT prekinį ženklą. Nuo 2021 m. balandžio veiklą pradėjome Estijoje kaip INSERV.EE! O Latvijoje veikiame daugiau nei 9 metus, naudodami INSERV.LV prekinį ženklą. Sėkmingai pradėję dirbti Baltijos šalių rinkose, mes neturime ketinimų sustoti! 

Pradžioje INSERV.LT tiekė tik populiariausių prekių ženklų įrankius ir sodo įrangą. Laikui bėgant pamatėme, kad galime pasiūlyti didesnį prekių asortimentą. Šiuo metu INSERV.LT žymiai išsiplėtė, pridėjus daug kitų svarbių kategorijų. INSERV.LT prekių asortimentas toliau auga, plečiantis naujoms kategorijoms, tačiau stengiamės išlaikyti mūsų koncepcijos rėmus - namų apyvokos ir meistrams skirtą DIY (Do-it-yourself) produktų segmentą, neperžengiant didžiausių internetinių parduotuvių (Viskas) prekių kategorijų. Mes tikime, kad aiški koncepcija ir didelis pasirinkimas konkrečiose kategorijose suteikia mums klientų pasitikėjimą ir užtikrintumą, kad mes žinome tai ką siūlome. 

INSERV.LT pasiekiamumas klientams 

Žmonių, norinčių pirkti produktus internetu ir greitai juos gauti į namus, ofisą ar į paštomatą, skaičius nuolat auga. Klientai turi keletą galimybių gauti savo prekes. Mažos siuntos gali būti atsiimamos plačiame OMNIVA paštomatų tinkle, o didelės siuntos yra pristatomos VENIPAK kurjerių visoje Lietuvoje. Visos prekės siunčiamos iš mūsų centrinio sandėlio Rygos rajone, Latvijoje, ant kurio didžiulės sienos matomas milžiniškas ir ryškus INSERV.LV logotipas. 

  Inserv

INSERV.LT pagrindinės vertybės: 

Mūsų pagrindinė vertybė visada buvo klientai, todėl stengiamės užtikrinti, kad pas mus galėtumėte įsigyti viską, ko reikia meistrams, DIY entuziastams, amatininkams, sodininkams, daržininkams, statybininkams ir kitiems, norintiems kurti savo rankomis. Mes esame oficialūs, gerai žinomų prekių ženklų atstovai - Makita, Bosch, DeWalt, Milwaukee, Hogert, Yato, Powerplus, Dnipro-M ir t.t. Dėl kai kurių prekinių ženklų taikomų rinkos apribojimų, platesnį asortimentą siūlome pasižiūrėti INSERV.LV 

Makita   Yato   Dnipro-M   Milwaukee

 

Bosch   Dewalt   Hogert   Powerplus

 

INSERV.LT svarbu: 

INSERV.LT kategorijos 

Pas mus rasite prekių sodui, dirbtuvėms ar garažui, namams, turizmui, tvirtinimo ir apdailos darbams, ir daug visko įvairioms Jūsų reikmėms. Peržiūrėkite kategorijų sąrašą ir raskite tai, ko jums reikia. 

Be minėtų kategorijų, INSERV.LT taip pat rasite abrazyvų, gręžimo ir pjovimo įrankių, elektros prekių, chemijos, tvirtinimo elementai, šildymo ir ventiliacijos bei prekių namams kategorijas. 

inserv   Inserv   Inserv

 

Mes dirbame tam, kad jūsų pasirinkimas būtų lengvas ir kad Jūs, mūsų klientai, džiaugtumėtės apsipirkimu! Mes dirbame tam, kad tiek lojalūs, tiek ir nauji klientai visada turėtų malonią patirtį INSERV.LT!