0
0

AL-KO

 al-ko  
Noformējums bez nosaukuma (11)  

AL-KO įmonė buvo įkurta 1931 m. Alois Kober, kaip maža metalo apdirbimo dirbtuvė ir parduotuvė Großkötz mieste netoli Giunzburgo, Bavarijos regione, Vokietijoje.

Šiandien bendrovė yra tarptautinio lygio įmonė savo gamybos padalinius turinti ne tik Vokietijoje ir Austrijoje, bet puikiai žinoma visoje Europoje, turinti „Gardentech“ ir „Automotive“ verslo struktūras.

Šiandien AL-KO, kuriai priklauso ir SOLO by AL-KO prekinis ženklas, yra gerai žinoma sodininkystės įrangos ir įrankių gamintoja. Pirmosios AL-KO vejapjovės pasirodė 1966 m. O labiau intensyvi sodo įrangos gamyba prasidėjo devintajame dešimtmetyje.

Tai buvo sodo traktoriai, šakų smulkintuvai, šiek tiek vėliau - vandens siurbliai, grandininiai pjūklai ir trimeriai. AL-KO iškarto užsitikrino patikimo, puikios kokybės gamintojo vardą.

                                                              

AL-KO produktų pranašumai.

Nepaisant to, kad dauguma produktų yra orientuoti į kasdienį gyvenimą, gamintojas naudoja tik aukštos kokybės detales ir aksesuarus. Daugumoje„AL-KO“ vejapjovių yra patikimi “Honda”, „Briggs & Stratton“ ir “Loncin” varikliai, žinomi visame pasaulyje, o grandininiai pjūklai komplektuojami su originaliomis Oregono juostomis ir grandinėmis. AL-KO gamykla Austrijoje gamina vienas populiariausių automobilių priekabų.

Visa įranga yra suprojektuota atsižvelgiant į įvairius klimato pokyčius ir atsparumą neigiamam išorinės aplinkos poveikiui. Drėkinimo sistemos žarnos yra pagamintos iš patvarios medžiagos, apsaugančios nuo ultravioletinės spinduliuotės ir aukštos temperatūros. Siurblių korpusai yra pagaminti iš plastiko arba nerūdijančio plieno, todėl, jei ilgalaikis kontaktas su vandeniu, jie nėra jautrūs korozijai. Visai AL-KO produkcijai, vis dar tinka posakis – geras vokiškas daiktas.

Noformējums bez nosaukuma (25)  Noformējums bez nosaukuma (26)  Noformējums bez nosaukuma (28)