0
0

DNIPRO-M

Dnipro-M logo

  DNIPRO-M    

DNIPRO-M puikiausia kokybė už prieinamą kainą. 

Vienas iš populiariausių prekių ženklų Ukrainoje DNIPRO -M, žinomiausias metalo apdirbimo srityje, teikia vartotojams stabilų suvirinimo įrangos asortimentą – suvirinimo pusautomačius, taip pat suvirinimo inverterius ir jų įvairius priedus. Be jų, taip pat tiekiamas bei nuolat tobulinamas  gana platus įvairiausių elektrinių bei akumuliatorinių įrankių asortimentas ir puikios kokybės priedai bei aksesuarai. 

Į platų įrankių asortimentą įeina: 

  • Kampiniai šlifuokliai;
  • Gręžimo ir sukimo įrankiai;
  • Perforatoriai bei atskėlimo plaktukai;
  • Pjūklai įvairių tipų;
  • Suvirinimo įranga ir kt. 

DNIPRO-M rankinių įrankių asortimentas buvo apgalvotas tiek kokybės, tiek pritaikymo požiūriu. Asortimente galite rasti nuo įvairių staliaus įrankių, priedų iki replių, raktų, peilių, matavimo įrankių, plaktukų, kirvių ir kt. 

Prekės ženklas DNIPRO-M kilęs iš Ukrainos. Kiekvienais metais didinama plėtra ir užsienyje, - jau šio prekinio ženklo įrankių galima rasti daugumoje Europos šalių. Į Baltijos šalių rinką, DNIPRO-M prekes pradėjome tiekti 2019 metais, mes kaip vienintelis ir oficialus atstovas. Per kelis metus, šio prekinio ženklo produktai jau spėjo tapti geidžiamais bei populiariais tiek mėgėjų tiek ir profesionalų tarpe, dėl savo tikrai geros kokybės, ergonomikos, nedidelės kainos bei puikaus asortimento palaikymo. 

dnipro m    dnipro-m    dnipro m 

 

-46%
DNIPRO-M Įkroviklis 12V 4.0A/h FC-124 DNIPRO-M
Įkroviklis 12V 4.0A/h FC-124 DNIPRO-M
19,00 35,00
turime sandėlyje
DNIPRO-M Pirštinės Extra 81236000 DNIPRO-M
Pirštinės Extra 81236000 DNIPRO-M
1,00
turime sandėlyje
Top
DNIPRO-M Įkroviklis 12V, 2A FC-122 DNIPRO-M
Įkroviklis 12V, 2A FC-122 DNIPRO-M
21,20
turime sandėlyje